3TF44-22-0A 220V
CONTATOR TRIPOLAR BOBINA 220V, 220/230V 8.5KW 380/400V 15KW 440V 18.5KW 660/690V 23KW 2NA 2NF 3TF44220A COD 3TF44220A |
SIEMENS |
59
consulte preços
3TF44-22-0A-110V
CONTATOR TRIPOLAR BOBINA 110V 60HZ, 220/230V 9KW, 380/400V 15KW, 440V 18.5KW, 500V 21KW, 660/690V 23KW 3TF44220A |