3TA22-10-0A-220V
CONTATOR TRIPOLAR BOBINA 220V 50/-60HZ. AC-3 220V 8,5KW, 240V 9KW, 380V- 440V 15KW 500V 15KW, 660V 11KW. Ith:55A 2NO+2NC. COD 3TA22100A .. |
SIEMENS |
43
consulte preços
3TA22-10-0A-440V
CONTATOR TRIPOLAR BOBINA 440V 50/60HZ. AC-3 220V 8,5KW, 240V 9KW, 380V- 440V 15KW 500V 15KW, 660V 11KW. Ith:55A 2NO+2NC. COD 3TA22100A |
SIEMENS |
3
consulte preços
3TA22-220V
CONTATOR TRIPOLAR BOBINA 220 50/60HZ. AC-3 220V 8,5KW, 240V 9KW, 380V- 440V 15KW 500V 15KW, 660V 11KW. Ith:55A 2NO+2NC. COD 3TA22 .. |
1
3TA22-Z
CONTATOR TRIPOLAR BOBINA 110V AC-3 220V 8,5KW, 240V 9KW, 380V- 440V 15KW 500V 15KW, 660V 11KW. Ith:55A 2NO+2NC. COD 3TA22Z .. |
3
3TB44
CONTATOR TRIPOLAR 220V 8.5KW 240V 9KW 380V-415V 15KW 500V-600V 18.5KW Ith 45A COD 3TB44 REF 3TB-44 .. |